Pozor: Pro nádherné fotky už dnes nepotřebujete vybavení za 100 tisíc!
Máme pro Vás 5 Lekcí focení mobilem zdarma!

JAK VYFOTIT MOBILEM FOTKU, ZA KTEROU BY SE NEMUSEL STYDĚT ANI PROFESIONÁL SE ZRCADLOVKOU? Získat 5 lekcí zdarma


 
 
Honza Kováč je profesionální fotograf a lektor. Má neutuchající touhu stále někoho něco učit a vždy všem rád poradí. Jeho potřebou vždy bylo naučit okolí takřka všechno, co sám umí. Rád naslouchá všem účastníkům kurzů a jsou to hlavně oni, kteří se již více než 8 let spolupodílí na vytváření foto kurzů. 
Honza Vám dnes připravil 5 lekcí focení mobilem zdarma, ať můžete také objevit svět krásné fotografie i bez drahého vybavení.

Nechte si lekce od profíka zdarma poslat e-mailem
Co říká na kurz světoznámý fotograf Robert Vano?

Získat 5 lekcí zdarma


Co říkají ti, kteří již foto tréninkem prošli?

Ten kurz absolutně předčil mé očekávání! Je nabušený informacemi, ale zároveň je srozumitelný, což dnes není úplně běžné. Najdete v něm všechny vychytávky, jak z vašeho telefonu dostat maximum. Tento kurz určitě doporučuji!
Jan Měšťánek
Online kurz focení mobilem je skvěle zpracovaný a provedl mě od úplných základů až po složitosti. Celé tři hodiny jsem si hrál se svým telefonem a musím říct, že fotím podstatně lépe než doposud!
Lukáš Pika
Líbí se mi, jak prakticky a jednoduše je kurz koncipovaný, vše jde logicky za sebou. Dozvěděla jsem se jak úplné základy, na které často zapomínám, tak informace pro pokročilejší práci s fotkou. Je super, že se ke kurzu můžu kdykoliv vrátit a informace si oživit nebo znovu dohledat.
Klára Böhmová
Copyright © 2021 Fotkamobilem