Pozor! Pro nádherné fotky dnes nepotřebujete vybavení za 100 tisíc!

Máme pro Vás lekce focení mobilem zdarma!

JAK VYFOTIT MOBILEM FOTKU, ZA KTEROU BY SE NEMUSEL STYDĚT ANI PROFESIONÁL SE ZRCADLOVKOU?

Toto zvládne každý!

Získat lekce zdarma


 Honza Kováč je profesionální fotograf a lektor. Má neutuchající touhu stále někoho něco učit a vždy všem rád poradí. Jeho potřebou vždy bylo naučit okolí takřka všechno, co sám umí. Rád naslouchá všem účastníkům kurzů a jsou to hlavně oni, kteří se již více než 8 let spolupodílí na vytváření foto kurzů. Honza Vám dnes společně s krásnou modelkou Vindy připravil 5 lekcí focení mobilem zdarma, ať můžete také objevit svět krásné fotografie i bez drahého vybavení.

Nechte si lekce od Honzy a Vindy zdarma poslat e-mailem
Co říká na náš kurz světoznámý fotograf Robert Vano, který také fotí mobilním telefonem?

Získat 5 lekcí zdarma


Co říkají ti, kteří již foto tréninkem prošli?

"Ten kurz absolutně předčil mé očekávání! Je nabušený informacemi, ale zároveň je srozumitelný, což dnes není úplně běžné. Najdete v něm všechny vychytávky, jak z vašeho telefonu dostat maximum. Tento kurz určitě doporučuji!"
Jan Měšťánek, Ostrava
„Rád bych vám touto cestou poděkoval za čerstvě shlédnutý kurz Špičková fotka mobilem. Našel jsem zde mnoho cenných informací a inspirace. Vše navíc podáváte neuvěřitelně lehkou formou a v logickém sledu. Už dlouho jsem nevydal peníze tak účelně, hodně mě to posunulo. Ještě jednou díky a pokračujte, máte na to talent.“
Jaroslav Malý, Jeseník
„Musím jen a jen chválit. Je to perfektní kurz, který je podrobně natočený v celé šíři mobilních telefonů. Pro každého uživatele je vše přehledně vysvětleno a ukázáno. Krátká a jasná videa. Konečně vím, jak vše na telefonu použít. Také jsem pochopila, jak se na mobilu řeší manuální nastavení expozice díky ISO a expozičnímu času.”
Hana Janečková, Praha
Copyright © 2021 Fotkamobilem
                   kontakt: 603 580 380
             kurzy@fotkamobilem.cz